Sergio Tacchini Precious Purple Toaletní vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

„Rozkošný parfém! Velmi ženský, dobře nositelný a s dlouhou trvanlivostí.“ Takovou recenzi získala od jedné zahraniční uživatelky toaletní voda Sergio Tacchini Precious Purple, čerstvá květinově-ovocná vůně s dominujícím zeleným jablkem a pivoňkou. Na pultech světových parfumerií se objevila v roce 2012, jako následovnice vůně Precious Pink z roku 2008. Nejlepším obdobím pro tuto toaletní vodu jsou jarní dny, ale dobře vynikne i v létě a na podzim.

Svěží vůně v inspirativním fialovém balení

Italský sportovně-elegantní dámský parfém Sergio Tacchini Precious Purple otevírá zelené jablko, zázvor a bergamot. Jeho něžné srdce vytváří pivoňka, jasmín a leknín se svou vodní energií; základ cedrové dřevo, jantarová pryskyřice a svůdné pižmo. Fialový design vůně podporuje zralé ženství, pozitivní myšlení a realizaci životních snů. Z flakonů o obsahu 30, 50 a 100 ml si můžete vybrat jak domácí verzi na toaletní stolek, tak cestovní do kabelky.

První dámská vůně Sergio Tacchini byla Donna

Dámskou sekci vůní značky Sergio Tacchini, založené známým italským tenistou, zahájila v roce 1988 kompozice Donna. Tento květinový parfém s ovocnými, vodními a sladkými akordy patří už od svého vstupu na světový trh mezi nejprodávanější vonná díla značky Sergio Tacchini. Zda získá patřičný věhlas i toaletní voda Precious Purple, záleží i na vás, zákaznicích z České republiky. Uvítáme vaše recenze.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.7

(hodnoceno 3x)

  • 75 % zákazníků doporučuje
  • 2x recenze zákazníků

Recenze 2x


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

hezká sladká vůně

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Parfém mi vyhovuje


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest