Sergio Tacchini

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Sergio Tacchini

Značka Sergio Tacchini nese jméno po slavném módním návrháři narozeném v italském městě Novara v roce 1938. Tento nadaný umělec neobohatil jen svět módy, ale sklízel úspěchy také na tenisovém kurtu. Již v 17 letech se totiž stal profesionálním tenistou a pyšní se titulem mistr Itálie, pětkrát také vyhrál ve dvouhře a jednou ve čtyřhře v Davis Cupu. A vzhledem k tomu, že měl blízko nejen k tenisu, ale také k módě, začal navrhovat oblečení pro tenisty, které se vyznačovalo jedinečným stylem i barvami. Později začal navrhovat také oblečení pro další sportovce a na volný čas.

Vůně Sergio Tacchini

Talentovaný módní návrhář nezůstal jen u módy, ale přivoněl také ke světu vůní. První pánská vůně Sergio Tacchini byla na trh uvedena v roce 1987 pod názvem Sergio Tacchini Homme, jejíž vonné kompozice byla založena na dřevitých akordech a osvěžujícím aromatu citrusů. První dámská vůně značky spatřila světlo světa o rok později.

Vyzkoušejte omamné vonné kompozice Sergio Tacchini i vy

Provoňte své tělo například dámskou vůní toaletní vody Sergio Tacchini Precious Purple z roku 2008, která si vás získá svou svěžestí. Pro muže je zase určena elegantní dřevitá vůně toaletní vody Sergio Tacchini Uomo.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest