Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Objem
-

Savičky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Savičky

Mateřské mléko je pro novorozence neocenitelné a kojení je nejlepší způsob, jak mu ho poskytnout. Když ale přijde na krmení pomocí lahve, savička připomínající tvar mateřských prsou je ideální volbou. Vaše miminko se bude cítit pohodlně a bezpečně, a vy si budete jista, že mu poskytujete výživu nejbližší mateřskému mléku.

Miminka milují savičku, k níž se přisají jako k prsu

Maminky, které hledají dokonalou kombinaci kojení a krmení z lahve, uvítají silikonové savičky bez BPA. Mají mnoho výhod – nejenže připomínají tvar mateřských prsou, ale jsou také vyrobeny z bezpečného materiálu, který neobsahuje žádné škodlivé chemikálie. Díky speciálnímu ventilu nepronikne do dětského bříška tolik vzduchu, což znamená méně kolikových bolestí, nadměrného říhání a plynu. Savičky jsou k dispozici v mnoha velikostech a s různými intenzitami průtoku, takže jsou vhodné pro mléko i kaši. Zkrátka super tip pro spokojené a zdravé miminko!

Kombinujte savičky s kojeneckými lahvemi

Dalším žádaným modelem je dynamická savička testovaná lékaři, určená pro podávání odsátého mateřského mléka. Zajišťuje přirozený rytmus sání, takže nenarušuje sací reflex, zachovává aktivní práci svalů úst a jazyka, uvádí do souladu polykání a dýchání. V kombinaci s kojeneckou lahvičkou představuje vynikající řešení pro chvíle, kdy si kojící matka potřebuje odpočinout nebo se musí na chvíli od dítěte vzdálit. Savičky jsou dostupné i v dárkových setech s kojeneckými lahvemi. Co víc si přát?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest