Roberto Cavalli Roberto Cavalli

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Roberto Cavalli Roberto Cavalli

Chcete co nejlépe podtrhnout přirozenou svůdnost? Zvednout si sebevědomí a také nenápadně zaútočit na mužské smysly? Svěřte se s plnou důvěrou vonné a kosmetické řadě Roberto Cavalli Roberto Cavalli, která září na pultech parfumerií už od roku 2002.

Roberto Cavalli Roberto Cavalli: smyslná vůně ambry a magnolie

Dámskou květinově-dřevitě-pižmovou parfémovanou vodu Roberto Cavalli Roberto Cavalli sestavil zručný parfémář Maurice Roucel. Úvod v jeho pojetí definuje magnolie, červené jablko, bergamot a mandarinka, srdce divoká orchidej, rozmarýn, frézie a zimolez, základ pak ambra, pačuli, pižmo, cedrové a santalové dřevo. Mix těchto ingrediencí vytvoří na vaší pokožce dlouhodobou erotizující stopu. S parfémovanou vodou Roberto Cavalli Roberto Cavalli vyniknete spíše v chladnějším počasí, při večerních i denních příležitostech.

Sexy vonná tvorba Itala Roberta Cavalliho

Roberto Cavalli Roberto Cavalli je první vůně stejnojmenného návrháře, inspirovaného pohádkovou krajinou a umem Toskánska. Představuje věrný odraz jeho provokativního stylu. Roberto Cavalli používá pro své kolekce oblečení sexy materiály, proto jeho značku také symbolizuje had. Parfém je v odborných kruzích klasifikován jako moderní orientální. Velmi žádaná je rovněž parfémovaná voda Roberto Cavalli Roberto Cavalli Pour Femme (2012), v níž se vyjímá růžový pepř, květ pomerančovníku, tonkové boby, vanilka a pryskyřice benzoe.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest