Roberto Cavalli

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Roberto Cavalli

Značka Roberto Cavalli uvádí na trh luxusní parfémy v designových lahvičkách, jimž opakovaně a rádi podléhají i nejnáročnější zákazníci – ženy i muži. Parfémy jako Paradiso Assoluto (2016 dámský) či Roberto Cavalli Uomo (2016 pánský) v sobě ukrývají vytříbený styl a pravý italský temperament. Objevte vůně Roberto Cavalli, které spolehlivě zvyšují sebevědomí, podporují charisma a rozechvívají lidská srdce! Na své okolí s nimi 100% zapůsobíte.

Roberto Cavalli: Vůně plné smyslnosti a šarmu

Italský módní návrhář Roberto Cavalli (ročník 1940) pochází z umělecké rodiny z Toskánska a toto čarokrásné místo se stalo i jeho inspirací. Cavalli studoval design textilu a ještě jako student navrhl sérii květinových vzorů, které ihned upoutaly pozornost textilních výrobců. Současná značka Roberto Cavalli nabízí širokou škálu módního zboží, od oblečení přes spodní prádlo, doplňky a vodku až k sexy vůním, které se na pultech světových parfumerií poprvé objevily v roce 2002. Oblíbené jsou i sprchové gely a tělová mléka, doprovodná kosmetika vybraných parfémů Roberto Cavalli.

Tipy na populární vůně značky Roberto Cavalli

Dopřejte si například dámskou parfémovanou vodu Roberto Cavalli Florence (2017) se smyslným pačuli, s níž rozzáříte i nejtmavší noc, anebo její nástupkyni, medově-citrusové pokušení Florence Amber (2019). Vůně korunují nádherné flakonky připomínající tradiční italské sklářství. Velmi žádaná je kompozice Just Cavalli For Her (2013), intenzivní toaletní voda, která sedne energické ženě a pravé dámě. Vznikla zároveň s mužnou vůní Just Cavalli For Him, která se zakládá na erotizujících kožených akordech. Skvělé hodnocení má i dámská parfémovaná voda Paradiso Azzurro (2016), odraz azurové hladiny Středozemního moře, či Roberto Cavalli Pour Femme (2012). „Nejkrásnější vůně, jakou jsem zatím kdy měla a že si kupuji parfémů dost… Je to neobvyklá luxusní vůně. Hodně voní i mužům. Žádná tuctovka. Výdrž celý den. Rozhodně to není vůně pro šedé myšky,“ popsala ji v recenzi uživatelka Míša.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest