Nastavení filtrů

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Roberto Cavalli Paradiso Azzurro

Láká vás zlatavý východ slunce nad azurovými vodami Středozemního moře? Je vaším snem letní dovolená, na které vůbec nic nemusíte a jen a jen relaxujete? Díky vůni Roberto Cavalli Paradiso Azzurro si můžete tuto iluzi vytvořit kdykoli a kdekoli chcete! Květinově-akvatická parfémovaná voda Paradiso Azzurro vás zahalí do neviditelného, avšak velmi svůdného vonného závoje. Právem se s ní budete cítit jako bohyně a velmi pozvednete své ženské sebevědomí.

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro: vůně pro Venuši zrozenou z mořské pěny

Vonnou kompozici Roberto Cavalli Paradiso Azzurro, dílo parfémářky Louise Turner, rozehrává levandule, bergamot a tangerinka. Srdci vládne svěžest vody a jiskřivost divokého jasmínu, v základu se prosazuje cypřiš, kašmírové, ambrové a santalové dřevo. Doprovodné vonné tóny vytváří jablko, tuberóza, broskev, růže a vanilka. Přímo klenotem je tyrkysově modrá parfémová lahvička navržená Evou Marií Whileer, s uzávěrem v podobě briliantu. Pro pocit maximálního luxusu nechybí na designu vonného díla zlaté detaily.

Atraktivní vůně a kosmetika Roberto Cavalli Paradiso Azzurro

V rámci řady Roberto Cavalli Paradiso Azzurro se vyrábí také sprchový gel či tělové mléko. Souběžné použití těchto produktů zajistí, že se vám shodná vonná kompozice dostane doslova pod kůži… Do azurové modři vyladěná řada vůní a kosmetiky Paradiso Azzurro rovněž nádherně ozdobí vaši koupelnu nebo toaletní stolek. O dárkovém využití řady nemluvě. Zapomněli jste na něčí narozeniny nebo svátek? Spolehněte se na rychlou a pohodlnou online objednávku produktů z řady Paradiso Azzurro, dostupných na tomto místě.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest