Roberto Cavalli Nero Assoluto

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Roberto Cavalli Nero Assoluto

Orchideje, citrusy, vanilka, ebenové a další vzácné dřevo vytvářejí nezaměnitelné aroma dámské řady Roberto Cavalli Nero Assoluto (2013). S orientálně-květinovou parfémovanou vodou Nero Assoluto zazáříte na každé společenské akci! Občas bývá k sehnání i atraktivní dárková kazeta Roberto Cavalli Nero Assoluto, v níž vůni doplňuje shodně aromatizovaný sprchový gel pro její účinné vrstvení.

Roberto Cavalli Nero Assoluto: ztělesnění přepychu a smyslnosti

Luxusní je už zlatě-černý flakon parfémované vody Roberto Cavalli Nero Assoluto. Potěší vás při každém pohledu i doteku. Vaši magickou přitažlivost pak podtrhne vonná kompozice parfémářky Louise Turner. Hlava přináší duo jemné orchideje a svěžího citronu. Srdcem se proplétají sladké, gurmánské noty vanilky a základem elegantní dřevitý akord. Nechte se oslnit symfonií linoucí se z flakonu parfému Roberto Cavalli Nero Assoluto a užívejte si pocitu sebevědomí plynoucího z vaší originality. Dobrý parfém jako Roberto Cavalli Nero Assoluto totiž vytvoří s osobní chemií uživatelky unikátní vonný podpis či erotizující stopu – přesně to, co se od něho žádá.

Parfémová značka pro oslňující a nezávislou ženu

Parfémy značky Roberto Cavalli jsou cíleně vytvořeny pro sebejistou ženu, která si užívá života na sto procent a přitom ctí tradiční styl. Vyzkoušejte také parfémované vody Roberto Cavalli Paradiso Assoluto, mix bílých květin, vanilky a pudru, nebo klasiku Roberto Cavalli Pour Femme se srdcem plným něžné vůně květu pomerančovníku.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest