Roberto Cavalli Just Cavalli For Her

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Roberto Cavalli Just Cavalli For Her

Hledáte-li luxusní parfém pro ženu, která přesně ví, co chce – tedy zanechat za sebou výraznou stopu – sáhněte po vůni Roberto Cavalli Just Cavalli For Her (2013). Pozdraví vás okouzlující esencí neroli, která se v srdci spojuje s afrodiziakální vůní tahitské gardénie. Základ prosycuje hřejivý, elegantní, sexy tón růžového palisandrového dřeva. Roberto Cavalli Just Cavalli For Her osloví vnímavou smyslnou ženu, která své tělo považuje za velké bohatství a ráda se hýčká.

Roberto Cavalli Just Cavalli For Her: vonná řada femme fatale

Nebezpečně krásná, svůdná, nestálá, opouštějící: osudová žena neboli femme fatale existuje jako fenomén už od dávných časů. Za první femme fatale lze označit samotnou biblickou Evu, následovanou Kleopatrou, Juditou, Helenou Trojskou, Matou Hari a dalšími. S vůní Roberto Cavalli Just Cavalli For Her se na toto ryzí ženství velmi dobře naladíte. Čas od času se objevuje i v reprezentativní dárkové kazetě, doplněná sprchovým gelem pro zářivě čistou, hebkou a vláčnou pokožku provoněnou shodnými složkami. Sestava toaletní vody a sprchového gelu také pěkně vypadá v koupelně.

S přispěním vůní Roberto Cavalli nikdo neodolá vaší magické přitažlivosti

Italská značka Roberto Cavalli, inspirovaná Toskánskem, umí svou parfémovou tvorbou skvěle zahrát na notu ženskosti. Kromě parfému Just Cavalli For Her a jeho protějšku For Him bodují parfémy Roberto Cavalli Pour Femme, Paradiso Assoluto, Nero Assoluto či Paradiso Azzurro. Pozornosti se těší i přepychové, zdobné flakony vůní Roberto Cavalli. Jejich zásluhou nikdo neodolá vaší magické přitažlivosti…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest