Redken All Soft

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Redken All Soft

Řada Redken All Soft přináší výjimečnou péči pro suché, křehké a poškozené vlasy. Vlasy jako samet? Produkty vlasové kosmetiky z řady Redken All Soft přinášejí inovativní složení, které se postará o to, aby byly vaše vlasy jemné, zářící, vyživené do hloubky a plné života. Vlasové produkty Redken All Soft posilují vlasový keratin a obnovují sílu vlasu, jsou schopné povrch vlasů uhladit, což má za následek dokonalý lesk vlasů.

Viditelný výsledek

Viditelná změna již po prvním použití? S produkty řady Redken All Soft se opravdu můžete těšit na výraznou změnu textury vlasu. Jaké je tajemství účinků produktů Redken All Soft? Odpověď se ukrývá za hlavními složkami řady Redken All Soft.

Účinné složky

The Interlock Protein Network se skládá ze tří složek, jež jsou účinné v suché i vlhké fázi a opravují vlas zevnitř, Aminokyselina a protein účinkují ve chvíli, kdy je vlas suchý. Vytvářejí iontové vazby s vlasovým keratinem. Výsledek? Obnovená ochranná vrstva vlasů a zlepšení textury a lesku. V neposlední řadě produkty řady Redken All Soft obsahují Nový Keralink. Nový Keralink je unikátní protein, který účinkuje, když je vlas mokrý a posiluje vlas hluboko uvnitř vlákna. V sortimentu řady Redken All Soft najdete šampony, kondicionéry, masky na vlasy i spreje pro suché vlasy či pečující arganový olej. Vdechněte život svým suchým a poškozeným vlasům s produkty řady Redken All Soft.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest