Redken Acidic Bonding Concentrate

Vlasová rutina v podobě šamponu Redken Acidic Color Gloss Sulfate-Free Shampoo (75 ml) a kondicionéru Redken  Acidic Color Gloss (50 ml) jako DÁREK k nákupu značky nad 1199 Kč. 

Akce platí od 19. 3. 2024 do rozdání dárků. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Redken Acidic Bonding Concentrate

Získejte dokonalou péči pro své vlasy s řadou Redken Acidic Bonding Concentrate! Tyto výjimečné produkty proniknou hluboko do vlasových vláken, poskytnou jim intenzivní hydrataci a výživu, vyrovnají pH, zlepší pružnost a odolnost vlasů. Dejte sbohem třepení konečků a lámavosti. Těšte se na obnovu hebkosti, síly a zdravého vzhledu vašich vlasů.

Redken Acidic Bonding Concentrate: regenerace vlasů jako mávnutím proutku

Vlasová kosmetika Redken Acidic Bonding Concentrate navíc ochrání barvu vlasů před vyblednutím a zamezí budoucímu poškození. Díky kyselému složení s vyváženým pH jsou tyto produkty skvělými parťáky pro poškozené a barvené vlasy. Obsahují Bonding Care Complex pro posílení vlasového vlákna či kyselinu citronovou pro vyhlazení povrchu vlasů a zvýšení lesku. S Redken Acidic Bonding Concentrate rychle oživíte své vlasy a dáte jim nový život.

Vsaďte na pokročilou vlasovou kosmetiku značky Redken

V této řadě pro vás značka Redken připravila obnovující a ochranný šampon pro poškozené vlasy, kondicionér pro barvené nebo poškozené vlasy, posilující předšamponovou masku na oslabené barvené vlasy či posilující a ochranný bezoplachový kondicionér na vlasy trpící jakýmkoli oslabením. Ať už chcete zregenerovat poškozené konečky, získat ochranu před UV zářením nebo jednoduše dodat vlasům zář, koncentrovaný leave-in kondicionér Redken Acidic Bonding Concentrate bude dokonalou volbou.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest