Molinard Les Elements Collection Fleur D´Oranger Parfémované vody

Skladem   |  (ID: )
779
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Parfémovaná voda Molinard Les Elements Collection: Fleur d'Oranger je sladká a zklidňující vůně pomerančového květu, která doslova omámí vaše smysly. Neroli a petitgrain, oleje z květů a listů hořkého pomeranče, se v ní mísí s energickým bergamotem, svěží růží a jasmínem. Výhodou vůně Fleur d'Oranger je unisex určení, takže ji může po celý rok používat celá vaše rodina. Nudit se přitom nebudete, protože vyznění parfému ovlivňuje i osobní vůně každého uživatele.

Óda na středomořskou flóru

Dámský i pánský parfém Molinard Les Elements Collection: Fleur d'Oranger otevírá cypřiš, bergamot, levandule a fík. Jeho srdce náleží neroli, petitgrainu, jasmínu a růži. Smyslný základ vytvářejí květy pomerančovníku a pižmo. Celá kompozice je ódou na středomořskou flóru, zejména afrodiziakální bílé květy.

Hlavní složka – neroli

V hlavní roli vůně Fleur d'Oranger je neroli, olej z květů hořkého pomeranče (Citrus aurantium). Celosvětově ho proslavila italská princezna z Neroli, Marie Anne de La Trémoille (1642–1722). Aromatizovala jím své rukavičky a dopřávala si ho i v koupelích. Líbezná vůně neroli učarovala také dvoru ve Versailles a Madame de Pompadour. Květy hořkého pomerančovníku, symbolem čistoty, se v minulosti také krášlily nevěsty. Přímo záplavou neroli a dalších pomerančových výtažků je i parfémovaná voda Molinard Les Elements Collection: Fleur d'Oranger. Stane se i vaším bestsellerem?

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest