HUGO BOSS

Získejte tělové mléko HUGO BOSS BOSS Alive (75 ml) jako dárek k nákupu značky nad 890 Kč.

Akce platí od 25. 6. do 24. 7. 2024 nebo do rozdání dárků. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce HUGO BOSS

Síla, nezávislost, jedinečnost, vytříbený vkus – to vše reprezentuje značka HUGO BOSS, opravdový pojem v módní branži. Září především ve světě pánské módy, ale proslavily ji také luxusní parfémy pro muže i ženy. Jsou mezi nimi tradiční vůně i lákavé kompozice pro generaci Y – mileniály. S velkou pravděpodobností budete znát legendární parfémy Hugo (1995 pánský), Hugo Woman (1997 dámský), Boss Bottled (1998 pánský) a Boss Femme (2006 dámský). Nebo jste o nich alespoň slyšeli – jako o úžasných, smyslných vůních pro dokonalé gentlemany a dámy. Ať už si vyberete vůni značky HUGO BOSS pro novou sezónu, jako dárek pro blízkého člověka či k obohacení vaší sbírky parfémů, bude to vždy skvělá volba.

HUGO BOSS: Legendární módní dům

Značku HUGO BOSS, specializovanou na pánské oblečení, založil v německém Metzingenu roku 1924 Hugo Ferdinand Boss (1884–1948). Zpočátku nebyl nijak výjimečný, postupně si však v oblasti módy a parfémů vybudoval neochvějnou pozici. Na perfektně vypracovaná díla značky HUGO BOSS vždy netrpělivě čekají zájemci z celého světa. Mohou si vybrat z pěti základních řad: formální Boss Black, volnočasové Boss Orange, mladistvé Hugo by Hugo Boss, exkluzivní Boss Selection a sportovní Boss Green. V současnosti módní dům HUGO BOSS, slavný německý výrobce pánské i dámské módy, parfémů a kosmetiky, provozuje více než 6000 prodejních míst ve více než 100 zemích.

Oblíbené parfémy značky HUGO BOSS

Od časů první pánské vůně Boss Number One z roku 1985 ušla společnost HUGO BOSS dlouhou cestu. Dnes pod značkami BOSS a HUGO nabízí okolo 100 unikátních pánských a dámských parfémů. Kromě již uvedených bestsellerů patří mezi nejoblíbenější parfémy Boss in Motion (2002 pánský), Boss Ma Vie (2014 dámský), Hugo Extreme (2016 pánský) nebo elegantní černý Boss The Scent (2015 pánský, 2016 dámský). Vůně značky HUGO BOSS vytvářejí přední světoví parfémáři a vy se s nimi budete cítit vždy sebevědomě. Spolehlivě vás doprovodí do zaměstnání, do společnosti a zapůsobí také jako velmi schopní spojenci při svádění. Ne nadarmo mají miliony příznivců v řadách mužů i žen.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest