Molinard Les Elements Collection Vanille Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Parfémovaná voda Molinard Les Elements Collection Vanille (2015) zachvátí vaše smysly okouzlující nasládlou vůní vanilky, královny koření. Značka Molinard je ve francouzském parfémovém městečku Grasse pevně zakotvená už od roku 1849. V páté generaci se do jejího vedení poprvé dostala žena, Célia Lerouge-Bénard. Tato dáma neúnavně dbá na to, aby se při produkci parfémů Molinard používaly jen nejkvalitnější suroviny a také aby jejich flakony ctilo dokonalé řemeslné zpracování.

Vanilková vůně jarního dne

Parfém Molinard Les Elements Collection Vanille je unisexový, takže ho mohou používat ženy i muži. Vanilka je v něm intenzivní, ale nepřeslazená. Na vrcholku pyramidy vůně je vanilkový květ a postupně i její další části, v základu propojené se svůdnou pryskyřicí benzoe. Parfémovaná voda Vanille se nejlépe hodí na jaro.

Vanilka – mocné afrodiziakum

Vanilku už velmi dávno znali indiáni ze Střední Ameriky. Gurmáni z celého světa si ji oblíbili spolu s kakaem až po objevení Nového světa. Mayové a později Aztékové nazývali vanilku „tlilxochitl“ a využívali ji hlavně ve svých královských čokoládových nápojích. V Evropě se vanilka rozšířila v 17. století. Sloužila jako lék na řadu nemocí a díky své vůni a chuti i jako přísada do potravin, nápojů a voňavek. Od začátku byla vanilka také mocným afrodiziakem. Dopřejte si ji teď v moderní parfémované vodě Molinard Les Elements Collection Vanille!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: