Lalique Les Compositions Parfumées Gold Parfémované vody

Skladem   |  (ID: )
1 809
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Lalique Les Compositions Parfumees Gold (2015) je chypre květinová vůně pro dámy i pány, která spolu se svými „sestřičkami“ Bronze, Silver, Electrum a Zamak vzdává hold drahým kovům a jejich slitinám. Pokud vás zajímá barevná typologie, žluté zlato je nejlepší pro hřejivé jarní a podzimní typy. A jako vonný doplněk k němu dokonale padne Lalique Gold!

Zlatá vůně do prosluněných dní

Unisex parfém Lalique Gold otevírá bergamot a citron – symboly zlatého lesku. Srdce svou vzácnou vůní prosycuje kosatec, egyptský jasmín a konvalinka. Základová vanilka, pryskyřice benzoe a pačuli mají zase odrážet zlaté bohatství. Parfémovaná voda Gold se dobře nosí, když vám nad hlavou svítí slunce…

Skvělý doplněk ke zlatým šperkům

Ženy i muži z celého světa se od nejstarších dob rádi zdobí šperky nejrůznějších druhů a tvarů. Nejpoužívanějším materiálem pro výrobu šperků je dodnes zlato. Zhotovují se z něho prsteny, náušnice, přívěsky, řetízky, náramky… Zlaté šperky symbolizují luxus a trvalou hodnotu, jsou tedy ideálním dárkem k mnoha příležitostem včetně nejvýznamnějších životních jubileí a mezníků. Výběr správného šperku úzce souvisí s výběrem oblečení a vonného doplňku. Výsledek – celkový outfit – definuje osobnost, proto na tom tolik záleží. Nosíte-li zlaté šperky, nebo se je chystáte darovat, jako skvělé doladění k tomuto drahému kovu se nabízí parfémovaná voda Lalique Gold.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest