Lalique Les Compositions Parfumées Gold Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Lalique Les Compositions Parfumees Gold (2015) je chypre květinová vůně pro dámy i pány, která spolu se svými „sestřičkami“ Bronze, Silver, Electrum a Zamak vzdává hold drahým kovům a jejich slitinám. Pokud vás zajímá barevná typologie, žluté zlato je nejlepší pro hřejivé jarní a podzimní typy. A jako vonný doplněk k němu dokonale padne Lalique Gold!

Zlatá vůně do prosluněných dní

Unisex parfém Lalique Gold otevírá bergamot a citron – symboly zlatého lesku. Srdce svou vzácnou vůní prosycuje kosatec, egyptský jasmín a konvalinka. Základová vanilka, pryskyřice benzoe a pačuli mají zase odrážet zlaté bohatství. Parfémovaná voda Gold se dobře nosí, když vám nad hlavou svítí slunce…

Skvělý doplněk ke zlatým šperkům

Ženy i muži z celého světa se od nejstarších dob rádi zdobí šperky nejrůznějších druhů a tvarů. Nejpoužívanějším materiálem pro výrobu šperků je dodnes zlato. Zhotovují se z něho prsteny, náušnice, přívěsky, řetízky, náramky… Zlaté šperky symbolizují luxus a trvalou hodnotu, jsou tedy ideálním dárkem k mnoha příležitostem včetně nejvýznamnějších životních jubileí a mezníků. Výběr správného šperku úzce souvisí s výběrem oblečení a vonného doplňku. Výsledek – celkový outfit – definuje osobnost, proto na tom tolik záleží. Nosíte-li zlaté šperky, nebo se je chystáte darovat, jako skvělé doladění k tomuto drahému kovu se nabízí parfémovaná voda Lalique Gold.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest