Lalique

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Lalique

Za vznikem značky Lalique stál nesmírně nadaný klenotník, sklář a umělec tělem i duší René Jules Lalique, který v roce 1905 otevřel svůj první obchod s luxusními šperky a skleněnými předměty. Jeho práce si i po více než 100 letech vyslouží obrovský obdiv díky dokonalému smyslu pro detail i využití přírodních prvků. Pokud milujete secesní styl a styl art-deco, jistě si zamilujete i šperky Lalique.

Lalique: Od flakonků k parfémům

Svět krásných šperků vždy byl a bude spojený se světem vůní. Vždyť právě vůně jsou jedním z nejkrásnějších šperků. Zajímavé je to, že s vůněmi byla značka Lalique ze začátku spojena jen okrajově. Slavný parfumér François Coty byl totiž prací nadaného skláře tak okouzlen, že ho požádal o to, aby začal vyrábět skleněné flakonky na parfémy. Později si však značka Lalique našla k vůním přímou cestu a v roce 1992 představila první parfém.

Výjimečné vůně Lalique

Objevte i vy unikátní vonné kompozice zabalené do flakonků, které je možné nazývat uměleckým dílem. Provoňte své tělo například orientálně-květinovou vůní parfémované vody pro ženy Lalique Lalique, jež je synonymem elegance. Pro může je zase určena citrusově-aromatická vůně toaletní vody Lalique White z roku 2008. Její vonná kompozice určena na denní nošení je učiněným přílivem svěžesti. V nabídce značky Lalique najdete také oblíbené unisexové vůně. Jednou z nich je i květinově-ovocná parfémovaná voda pro muže a ženy Lalique Noir Premier Collection Fruits du Mouvement.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest