Farouk Systems

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Farouk Systems

Seznamte se s firmou, která již od svého vzniku přepisuje historii vlasové kosmetiky díky svým úžasně inovativním produktům! Farouk Systems nabízí profesionální vlasovou péči pro kadeřnické salony i domácí použití. Získejte i vy dokonalou hřívu s populární americkou značkou Farouk Systems!

Farouk Systems: Sen o kadeřnické péči bez zbytečné chemie

Farouk Shami dlouho snil o tom, že poskytne profesionálním kadeřníkům kvalitní vlasovou péči bez zbytečných chemikálií a zajistí jim tak dokonale bezpečné pracovní prostředí. Jak asi tušíte, výsledkem tohoto snu se v roce 1986 stala profesionální vlasová kosmetika Farouk Systems. Od svého vzniku sídlí v Houstonu podobně jako Johnsonovo vesmírné středisko amerického NASA. Vizionářský Farouk Shami neváhal a navázal s vědci z NASA dlouholetou spolupráci, která vyústila představením spousty revolučních stylingových přístrojů.

Revoluční vlasová kosmetika Farouk Systems

V roce 2001 značka Farouk Systems vyvinula vůbec první keramickou žehličku na vlasy a inspirovala se právě technologií využívanou v NASA. Ale tím nekončíme. Farouk Systems vlastní více než 20 patentů z oblasti péče o vlasy. Jako první představil barvu na vlasy bez amoniaku a začal ve vlasové kosmetice používat hedvábné proteiny. Biosilk Silk Therapy dodnes patří k nejprodávanějším řadám této značky. Vyzkoušejte na vlastní vlasy inovativní přípravky, které vašim vlasům dodají sametovou hebkost, dokonalý lesk a mladistvou vitalitu!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest