Farouk Systems CHI Silk Infusion

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Farouk Systems CHI Silk Infusion

Objevte naprostou špičku ve vlasové kosmetice – řadu Farouk Systems CHI Silk Infusion! Pár kapek bezoplachového přípravku stačí rozetřít v dlaních a nanést na suché nebo vlhké vlasy, hlavně na konečky. Ihned se stanou lesklými, poddajnými, jednoduše vitálními. Americká značka Farouk Systems, sídlící v Houstonu a spolupracující s vědci z NASA, si na jeho vývoji dala velmi záležet.

Farouk Systems CHI Silk Infusion: průlomová vlasová výživa s přírodním hedvábím

Populární sérum na vlasy Farouk Systems CHI Silk Infusion se zakládá na výtažku z přírodního hedvábí pro pružnější vlasy a posílení vlasových kořínků. Kromě toho obsahuje keratin, vitaminy, výtažky z bylin a sójové proteiny. Vše dohromady hloubkově regeneruje vlasová vlákna a také je ochraňuje před působením tepla ze stylingových přístrojů.

Vaše vysněné vlasy: zářící do dálky a hedvábné na dotek

„Absolutní bomba. Žehlím si denně vlasy a jen díky Farouk Systems CHI Silk Infusion je udržuji v kondici,“ uvedla ve své recenzi uživatelka Kajka. „Měla jsem vlasy zničené od barvení na blond, vypadaly jako chemlon, ale jen díky tomuto olejíčku se začaly zlepšovat!“ přidala se Simona. A výživné sérum na vlasy Farouk Systems CHI Silk Infusion čeká i na vás nebo vaše blízké. Popřemýšlejte, zda by ho neuvítala maminka, babička, teta… Vězte, že z takového dárku pro vitalitu vlasů a pozvednutí sebevědomí bude v sedmém nebi. Doporučujeme prozkoumat i přípravky z řad Farouk Systems CHI Keratin Silk Infusion a CHI Infra Silk Infusion.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest