Farouk Systems CHI Keratin

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Farouk Systems CHI Keratin

Poslyšte příběh, který zní jako pohádka, ale opravdu se stal… Farouk Shami dlouho snil o tom, že vyvine profesionální kadeřnickou péči bez zbytečných chemikálií a zajistí tak kadeřníkům bezpečné pracovní prostředí. Některé sny se plní, a tak roku 1986 spatřila světlo světa profesionální vlasová kosmetika Farouk Systems. Od svého vzniku sídlí v Houstonu, jako Johnsonovo vesmírné středisko amerického NASA, s nímž díky vizionáři Faroukovi spolupracuje. Značka postupně přinesla řadu revolučních stylingových přístrojů i kosmetické vlasové péče. K nejžádanějším patří produkty z řady Farouk Systems CHI Keratin.

Farouk Systems CHI Keratin: pro posílené a uhlazené vlasy

V rámci dámské řady Farouk Systems CHI Keratin si můžete dopřát vyspělé sérum na vlasy, šampon pro obnovu poškozených vlasů, bezoplachový kondicionér pro poškozené vlasy nebo intenzivní regenerační kúru bez oplachování. Všechny produkty hloubkově vyživují a hydratují suché a poškozené vlasy, které také zásluhou keratinu uhlazují, posilují a chrání před lámáním. Regenerační účinky keratinu doplňuje v přípravcích jojobový či arganový olej a složka Keratrix™, uvolňující proteiny pro celodenní ošetření a ochranu vlasů.

Zahalte obarvené vlasy do keratinové mlhy CHI Keratin Mist

Barveným vlasům určitě dopřejte intenzivní regenerační kúru bez oplachování Farouk Systems CHI Keratin Mist. Tato lehká keratinová výživa na vlasy ve spreji bez nutnosti smývání vlasy hloubkově zvlhčuje a dodává jim lesk. Obsažený keratin proniká do vlasových vláken a zaceluje poškozená místa. Udržuje vlasy přirozeně hydratované, vyživené a všestranně ochráněné. Produkt se zákaznici osvědčil i po porodu. Vysušené a cuchající se vlasy byly po třech měsících všestranně vitální. S přípravky Farouk Systems CHI Keratin získají vlasy zdravou přirozenou strukturu, jsou lesklejší a dobře se upravují. Neváhejte a vyzkoušejte je.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest