Jo Malone Basil & Neroli Kolínské vody

          
Skladem   |  (ID: )
3 086
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Vůně bazalky a neroli se pojí v jedno ve vůni kolínské vody Jo Malone Basil & Neroli, která je věnovaná mužům i ženám a patří do skupiny unisex vůní. Vůně byla na trh uvedena v roce 2016 a představuje nezaměnitelné aroma duetu bazalky a neroli v celé jejich kráse. Kolínská voda zabalena do elegantního designu flakonku v sobě ukrývá ducha a atmosféru londýnských uliček, nepostrádá sofistikovanost, svěžest a ani hravost. „Vůně, která ohromuje svou jednoduchostí,“ tak vonnou kompozici, slibující jedinečnou hru vonných složek, popsala parfumérka Anne Flipo.

Hravá květinová unisex vůně

Pokud vám vůně bazalky přijde osvěžující a přitažlivá, zamilujete si ve vteřině úvodní akordy, které jsou věnovány právě aromatu bazalky. To se posléze snoubí s vůní neroli, která hraje ve vůni klíčovou roli. V základu se představuje duo vetiveru a pižma, složky, které patří k jedněm z nejsmyslnějších vonných ingrediencí světa vůní.

Nasávejte atmosféru Londýna plnými doušky a vsaďte na hravost a mladistvost ukrytou za designem flakonku vůně unisex kolínské vody Jo Malone Basil & Neroli.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest