Jo Malone

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Jo Malone

Světoznámá londýnská značka Jo Malone přináší luxusní tělovou kosmetiku a parfémy pro ni, pro něj i pro váš domov. Jsou nadčasové a elegantní, navíc vždy doplněné okouzlujícím nádechem něčeho nečekaného. Naplňte svůj život vůní v nezaměnitelném britském stylu!

Jo Malone a láska k vůním

Fascinace vůněmi provází zakladatelku značky Jo Malone už od dětství. Ráda chodila do zahrady a sbírala nejrůznější květiny, aby z nich mohla vyrábět voňavé parfémy a mýdla. V dospělosti původně pracovala jako květinářka, ale kosmetika a parfémy jí nedaly spát. Jako poděkování svým zákazníkům sama vyrobila olej do koupele a tento aromatický přípravek vyvolal opravdovou senzaci. Nadšení klientů podpořilo nápad otevřít si vlastní butik a věnovat se naplno výrobě parfémů, tělové péče a bytových vůní.

V jednoduchosti je krása

Přestože Jo Malone miluje rozmanité variace, její unisexové parfémy často sází na jednotlivé tóny, nebo jednoduché spojení dvou až tří akordů. Toto unikátní složení přípravků je umožňuje nosit jak samostatně, tak i libovolně kombinovat mezi sebou. Díky tomu se i vy můžete stát návrhářem vlastní osobité vůně. Vsaďte na osvěžující citrusy, lahodné ovoce či exotické květinové tóny. Nebo sáhněte po intenzivní kořeněné vůni a aromatických dřevinách! Všechny tóny a jejich kombinace dokážou následovat vaši osobnost. Ponořte se do atmosféry pulzujícího Londýna a objevte svět designových parfémů a kolínských vod Jo Malone!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest