Jo Malone Amber & Lavender Kolínské vody pro muže

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Pánská kolínská voda Jo Malone Amber & Lavender je orientální fougere vůně z roku 1995, která díky svým vytříbeným složkám oslovuje nové a nové generace mužů. Je určená k celoročnímu využití při denních i večerních příležitostech. Kolínská voda náleží mezi decentnější parfémy, proto se ji nebojte použít k provonění kůže celého těla i ve větším množství. Pánská kolínská voda je vynikající i na obličej jako náhrada vody po holení.

Exkluzivní kolínská pro každý den

Jemný parfém Jo Malone Amber & Lavender rozehrávají čerstvé esence z levandule, bergamotu a máty. Květinově-kořeněné srdce definuje konvalinka, hřebíček a skořice. V základu se rozvíjí pačuli, myrha a především ambra, organický drahokam, jemuž se říká také Slzy slunce. Levandulově-ambrové tóny jsou v kolínské vodě nejsilnější, jak už napovídá její název. Vůni Amber & Lavender sestavila zakladatelka firmy Jo Malone.

Dopřejte si jedinečný niche parfém

Pánská kolínská voda Jo Malone Amber & Lavender přísluší do skupiny unikátních niche parfémů pro náročnou klientelu. Při jejich tvorbě se využívají jen nejlepší suroviny a důraz je kladený i na ruční práci. Nejedná se o masovou produkci, ale vybočení z řady, které má vyhovět individualistům. Přitom zdařilý niche parfém nemusí být extrémně drahý, jak se ostatně můžete sami přesvědčit. Dopřejte si niche parfém s charismatickými mužnými tóny – vznešenou kolínskou Amber & Lavender!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Tento produkt jsem koupila synovi a myslím, že je spokojen

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest