DKNY

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce DKNY

Ve Spojených státech amerických odjakživa platí, že parfémy prodává známá tvář či značka – Elizabeth Taylor, Estée Lauder, Tom Ford, Ralph Lauren, Tiffany… Oblečení, módní doplňky a parfémy pro moderní ženy, které produkuje slavná značka DKNY, Donna Karan New York, jsou žádané po celém světě. Všechna díla Donny Karan totiž vyzařují ženskost a sebevědomí, a to jak v uspěchaném dni, tak při uvolnění na večerní party. Nejznámější je série vůní Be Delicious inspirovaná životním stylem New Yorku, jemuž se přezdívá Big Apple – Velké jablko.

DKNY: Donna Karan New York

Módní návrhářka Donna Karran (ročník 1948), která roku 1984 založila značku DKNY, miluje legendární americké velkoměsto New York a jeho jedinečnou energii vtěluje i do svých parfémů. Netvoří prioritně pro modelky, ale pro běžné ženy, které však v městském ruchu prožívají svůj neobyčejný život. Že se jí to daří, vyplývá i z českých recenzí, třeba parfémované vody DKNY Pure A Drop of Vanilla z roku 2010: „Tahle vůně je velmi okouzlující, jemná, čistá, cítím se s ní naprosto skvěle!“ Značka cílí i na muže, například vůní DKNY Men z roku 2000, nebo řadou kompozic v sérii Summer. Od roku 1992 do roku 2019 vyprodukovala už 160 parfémů od autorů jako Alberto Morillas či Maurice Roucel.

Tipy na parfémy značky DKNY

Věhlasnou sérii založila dámská parfémovaná voda Be Delicious z roku 2004, která voní po jablku, okurce a grapefruitu. V našem e-shopu už nasbírala několik set pochval. Zajímavé jsou i čtyři vůně z řady Be Delicious Electric – Citrus Pulse, Bright Crush, Loving Glow a Vivid Orchid (2016). Zdobí je nepřehlédnutelný design ve stylu neonových světel New Yorku. Nebo si vyberte rafinovanou vůni DKNY Be Tempted z roku 2016, jejíž vábivý červený flakon ve tvaru jablka zdobí reliéf hada, pokušitele Adama a Evy v rajské zahradě. Vůně z roku 2015 Liquid Cashmere White a Liquid Cashmere Black zase symbolizují východ a západ slunce neboli proměnlivost ženských nálad. Nechte se energickými vůněmi DKNY doprovázet od rána do pozdní noci – kdykoli po nich zatoužíte…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest