DKNY DKNY Golden Delicious

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě DKNY DKNY Golden Delicious

Chcete se cítit jako bohyně s jablkem v ruce? I ve velkoměstě propojená s přírodou? Pak je pro vás vonná řada DKNY Golden Delicious (2011) jako stvořená! Tento luxusní parfém oslavuje vůni šťavnatého jablka a spojuje ji s dalšími sladkými tóny, které dokonale podtrhnou vaši jedinečnou osobnost. Není divu, že se uživatelky k němu stále vracejí…

DKNY DKNY Golden Delicious: kouzlo jablka, květin a pižma

Když si dáte na sebe DKNY Golden Delicious, zaplaví vás atmosféra jablečného sadu. Připomenete si, jak skvěle voní jablka čerstvě utržená ze stromu. Jejich vůni parfém v úvodu spojuje s pomerančovými kvítky a sladkou švestkou, což vytváří úžasnou směs ovocných akordů. V kompozici však mají silné slovo i květiny – „srdeční“ konvalinka, růže, orchidej a lilie. Jejich symfonie vytvoří na vaší pleti silnou stopu, kterou ještě umocní směs dřeva a mošusu ze základové vrstvy. Tyto ingredience dodají parfému hloubku a zajistí, že se na kůži udrží po celý den.

Vonná řada pro ženy, které touží po svůdnosti a neodolatelnosti

DKNY Golden Delicious nejenže zkrášluje, ale také dodává neuvěřitelnou sebedůvěru. S touto vůní budete procházet ulicemi se vzpřímenou hlavou a pohledem plným sebevědomí. A pokud si ji hodláte vychutnat i v dárkovém setu, má značka DKNY pro vás skvělou nabídku. Výrobky z řady DKNY Golden Delicious se objevují i jako součást různých dárkových sad, včetně miniatur parfémovaných vod DKNY. Takže neváhejte a udělejte si ještě větší radost tímto přepychovým dárkem. Rovněž „jablíčkový“ tvar DKNY parfémů je prostě rozkošný.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest