DKNY DKNY Women

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě DKNY DKNY Women

Podtrhněte své ženské přednosti díky produktům z dámské řady DKNY DKNY Women, která byla světu představena v roce 2000. Řada, která kromě oblíbené parfémované vody představuje také tělové mléko nebo sprchový gel, zaujme nejen svou květinově-ovocnou vonnou kompozicí, ale také elegantním designem obalů, který našel svou inspiraci v atmosféře jednoho z nejrušnějších měst světa – ve městě New York.

Květinově-ovocná vůně pro sebevědomé ženy

Jak už jsme nastínili výše, hvězdou této řady se stala vůně parfémované vody pro ženy DKNY DKNY Women. Vůně, jež se stane tou nejkrásnější ozdobou do každého ročního období, v sobě nezapře půvab, eleganci a radost z každého dne. Vonná kompozice této neobyčejné parfémované vody se probouzí souhrou svěžího pomeranče a mandarinky spolu s vůní rajčat. Srdce vás provede rozkvetlou zahradou ozdobenou akordy ylang-ylang, jasmínu, otočníku, orchideje, lotosu a narcisu. Vonný koncert uzavírají smyslné akordy prosluněného jantaru, živočišné kůže, santalového dřeva, břízy a pačuli.

Na velký úspěch této parfémované vody navázaly i další vůně například v podobě vůně parfémované vody DKNY DKNY Women Energizing 2011 nebo toaletní vody DKNY DKNY Women Summer 2016 a DKNY DKNY Women Summer 2018.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest