Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada Typ produktu
Cena
-

DKNY DKNY Be Delicious Fresh Blossom

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě DKNY DKNY Be Delicious Fresh Blossom

Slavná parfémovaná voda DKNY DKNY Be Delicious Fresh Blossom (2009) přináší jemnost a vzdušnost prvních jarních dnů. Otevírá se nesměle jako poupata květin za ještě mrazivých rán, ale po chvíli už odvážně otevírá dveře probuzené přírodě a novému ročnímu období, plnému neodolatelných barev a vůní.

DKNY Be Delicious Fresh Blossom: vůně odrážející něhu jara

Nechte se omámit jiskřivým aromatem grapefruitu, růže, konvalinky a červeného jablka, jímž doslova hýří EdP DKNY Be Delicious Fresh Blossom. Vychutnejte si i meruňku, listy a pupeny černého rybízu, jasmín a dřevo. Jaro je svátkem květin a vy budete s vůní DKNY Be Delicious Fresh Blossom jeho pevnou součástí. S tímto osvědčeným parfémem přivítáte sezónu hřejivých slunečních paprsků velkolepě! Půvabný flakonek v podobě jablíčka vám zpříjemní každý den, ať už se věnujete práci, nebo si užíváte odpočinku a inspirativních chvilek se svými nejbližšími.

Variace dámských vůní Fresh Blossom v kolekci DKNY Be Delicious

Do dámské vonné řady DKNY Be Delicious Fresh Blossom, zahájené parfémovanou vodou roku 2009, se zařadily také parfémy Crystallized (2016), Eau so Intense (2012), Juiced (2011), Skin Hydrating (2013) nebo Sparkling Apple (2014). Všechny jsou součástí obsáhlé kolekce DKNY Be Delicious s vonnými díly pro ženy i muže. Jejich prostřednictvím nejlépe poznáte tvorbu Donny Karan, která roku 1984 založila značku DKNY jako poctu americkému velkoměstu New York zvanému Big Apple – Velké jablko. Jeho nezměrnou energii vtěluje do svých oděvů i parfémů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest