DKNY DKNY Women Sparkling Fall Toaletní vody pro ženy

7x

Popis produktu

Jiskřivá, zářící vůně DKNY DKNY Women Sparkling Fall Vás vezme na procházku po večerním New Yorku. Parfém DKNY Women Sparkling Fall symbolizuje sebevědomou a silnou ženu, která miluje New York. Voní po svěžím grapefruitu, švestkách a černém rybízu. To vše je okořeněné o pikantní pepř a opojnou růži. Základ dotváří intenzivní vůně benzoinu a pačuli. Parfém DKNY Women Sparkling Fall Vás zahalí do nádherného závoje a budete se cítit svůdně a sexy. Nechte se okouzlit nočním New Yorkem s vůní DKNY DKNY Women Sparkling Fall.

Hodnocení 3.6

(hodnoceno 7x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 7xrecenze zákazníků

Recenze 7x


Chtěla jsem ho vyzkoušet ,krásně voní

Magda

Taková zlatá, střední, cesta. Jaro, léto, podzim. Hodí se kamkoliv. Příjemná, ovocná, vůně, konec je do sladka, ale jen mírně. Ohlasy okolí ještě nemám, teprve mě přišla. Myslím, že si ji můžete pořídit i bez zkoušení. Není co bych vytkla. Kdo má rád jemnější vůně, bude spokojen. Gurmáni ať zůstanou u svého.

  • cena, hezký flakon,svěží
  • nic
Andrea Rezková

Pěkná ovocná suchá vůně, zvláštní, hodí se pro každodenní nošení

Sofi

Voní příjemně, je svěží ale ne moc. Krásně z ní cítit švestky, růži a pepř malinko. Výdrž docela dobrá. Doporučuji na jar, léto.

Ivule

Přátelé.... ještě komentář...., že voní krásně je moc obecné, buďtě někdo konkrétnější :D. Zdravím všechny milovnice parfémů a pište piště.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: