Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever And Ever

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever And Ever

Dámská toaletní voda Christian Dior Les Créations de Monsieur Dior Forever and Ever je něžná a jemná, květinově svěží vůně. Tato okouzlující vůně upoutá tóny frézie a růže, které jsou doplněné svěžestí zelených stonků.

Obnovená vůně Forever and Ever je součástí nadčasové kolekce Les Créations de Monsieur Dior. Tato kolekce je tvořena intenzívními květinovými, elegantními vůněmi, které připomínají nejkrásnější šaty od Diora, oblíbené květiny pana Diora nebo ztělesňují ducha jiného času.

Jde o reedice prvních mýtických vůní společnosti Dior, které jsou elegantní, nadčasové a intenzivně květinové, tedy typické pro parfémy Dior. Nejstarší vzpomínky Christiana Diora patří vůním jeho dětství. Vůně květin a žen, které nikdy nepřestaly inspirovat jeho tvorbu v oblasti módy i vůní. Konvalinka se stala jeho nejoblíbenější květinou. Říká se, že při módních přehlídkách ji vkládal za lem sukní svých modelek.

Dopřejte si okouzlující péči, eleganci a styl s toaletní vodou Christian Dior Les Créations de Monsieur Dior Forever and Ever.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest