Christian Dior Pure Poison

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Christian Dior Pure Poison

Je velmi pravděpodobné, že vás parfém Christian Dior Pure Poison už na první přivonění navždy uchvátí… Jeho čistá, mýdlová, krémově květinová vůně přináší kus nostalgie i andělské nevinnosti, má však v sobě také pořádnou dávku smyslnosti. Za výjimečným vonným dílem Christian Dior Pure Poison stojí tři zruční parfémáři: Carlos Benaim, Dominique Ropion a Olivier Polge.

Christian Dior Pure Poison: vonné okouzlení z bílých květin

Parfémovanou vodu Christian Dior Pure Poison (2004) jednoznačně definují bílé květiny: jasmín, květ pomerančovníku a gardénie. Svůdný rámec jim vytvářejí citrusy, ambra, pižmo, cedrové a santalové dřevo. Vůni Christian Dior Pure Poison můžete získat i v atraktivním dárkovém setu, doplněnou tělovým mlékem a kosmetickou taštičkou.

„Bratříček“ parfémů Poison, Hypnotic Poison či Midnight Poison

Parfém Pure Poison souvisí s dalšími trvale žádanými vůněmi: Poison, Hypnotic Poison či Midnight Poison. Tato legendární vonná díla celosvětově uznávané značky Christian Dior úžasně ozdobí vaši sbírku a potvrdí váš dobrý vkus. Blýskněte se s francouzským parfémem Pure Poison ve večerní společnosti i v práci. A používejte ho, i když jste doma úplně sama. Takto postupují Francouzky: s cílem najít podpisovou vůni, jíž jsou věrné bez ohledu na roční období a další okolnosti. Francouzskou legendou je i parfém Pure Poison. Investice do trvanlivé vonné řady Christian Dior Pure Poison i do dalších „Poisonů“ se vždy vyplatí!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest