Christian Dior Forever

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Christian Dior Forever

Obohaťte svou kosmetickou taštičku luxusními líčidly z řady Christian Dior Forever! Přinesou vám každodenní dokonalé nalíčení a s ním spojený pocit sebevědomí, který si vrchovatě zasloužíte.

Christian Dior Forever: nadčasová líčidla pro všední i sváteční využití

Vlajkovou lodí řady je dlouhotrvající make-up s 96 % přírodních složek Christian Dior Forever Natural Nude. Toto lehké, velmi svěží líčidlo umožňuje pleti dýchat a souběžně ji vyživuje, hydratuje, vyhlazuje i rozjasňuje. Dalším tipem z řady je make-up Christian Dior Forever Skin Glow 24H Radiant Foundation SPF20. Přípravek odolá vysokým teplotám, vlhkému prostředí i tření o oblečení, a to s výdrží až 24 hodin. Spokojena budete i s tekutým make-upem Christian Dior Forever No Transfer 24H Foundation SPF20, dostupným v široké škále odstínů. Na make-upy Christian Dior Forever se můžete plně spolehnout každý den v práci, ale i na výjimečných večerních událostech.

Vyzkoušejte také bronzery, pudry a rozjasňovače z řady Christian Dior Forever

Nejdříve naneste na vyčištěnou pleť hydratační krém, podkladovou bázi a tekutý make-up. Nechte základní vrstvu make-upu uschnout a zafixovat. Pokud používáte bronzer, aplikujte ho jako druhý krok. Bronzer dodává obličeji teplo a hloubky. Obvykle se nanáší v malém množství pod lícní kosti, po stranách čela, na boky nosu a dolní část brady. Po bronzeru použijte pudr, ideální k zafixování make-upu a absorbování přebytečného lesku. Použijte velký měkký pudrový štětec a jemně přejíždějte přes celý obličej. Zaměřte se zejména na T-zónu a místa, která se nejvíce lesknou. Na závěr sáhněte po rozjasňovači, znamenitému pro dosažení záře a vyzdvihnutí určitých částí obličeje. Aplikujte ho na výšku lícních kostí, pod obočí, na střed nosu, na vrcholy lícních kostí a na oblouček nad horním rtem. Použijte jemný štětec nebo prst a rozjasňovač jemně rozetřete. Vše vyjmenované vám předkládá populární dámská řada Christian Dior Forever. Nečekejte déle a zajistěte si ji ještě dnes.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest