Christian Dior Poison

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Christian Dior Poison

Vychutnejte si ze všech stran smyslnost zosobněnou parfémem! Toaletní voda Poison neboli Jed je „zakázaným ovocem“ z módního domu Christian Dior. A co je nedovolené, bývá lákavé. Proto se není čemu divit, že se těší mimořádnému zájmu již od roku 1985.

Christian Dior Poison: ikonický parfém pro milovnici pokušení

Autorem převratné vonné receptury Christian Dior Poison je parfémář Edouard Fléchier. Mezi hlavní lákadla patří švestka, lesní plody, koriandr, tuberóza, kadidlo, med a skořice v objetí vzácného dřeva. Opojný, až narkotický parfém Poison z 80. let 20. století byl pro nové uživatelky z 21. století poněkud zmírněn. Ale pořád je dost intenzivní na to, abyste s ním vyhlédnutému muži pomotala hlavu… Explozi svůdnosti v podobě ambry, medu a pižma sotva kdo odolá. Vonný doplněk v lahvičce připomínající nádobku na jed nejlépe vynikne při večerním společenském nošení, jako doplněk svůdných šatů. Pokud byste chtěla Poison použít přes den, dávkujte ho umírněně.

Před jeho uhrančivým kouzlem není úkrytu

Těžší, orientální toaletní voda Christian Dior Poison zdobí sbírky parfémů po celém světě i desítky let. Ženy sice občas vyzkouší něco jiného, k vůni Poison se ale stále věrně vracejí. Však se také stala držitelkou významných ocenění: v roce 1987 za nejlepší parfém a roku 2000 vstoupila do síně slávy organizace FiFi – The Fragrance Foundation. A uhrančivé kouzlo Poison chce nyní polapit do svých sítí i vás…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest