Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers Toaletní voda pro muže 100 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

3x

Popis produktu

Vůně Ed Hardy Hearts & Daggers je další z řady vůní Christian Audigier. Vůně pro drsné, silné muže ve flakonu s taterskými motivy.

Hodnocení 4.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 3hodnocení uživatelů

Recenze 3x


Vítek

Znám lepší i horší vůně, než je tato. Prostě neurazí, ale ani nenadchne. Průměr

Milan K.

Manželce moc líbí jak voním a hodí se na léto

Michaela Jandová

Tuto vůni jsem manželovi koupila doslova na blint.Moc se mi líbil obal :).A pak už jen nervy,jak zajíc v pytli dopadne!Byla jsem mile překvapená.A to celkově.Krásný obal a krásná vůně.Vůbec mi nepřipadá,tak drsná,jak jí představují :).Je intenzivní,ale přitom nevtíravá a od odpoledne stále pěkně voní.Takže páni a dámy!Nebojte se a jděte do ní,fakt touhle vůní nic nezkazíte :).


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: