Nastavení filtrů

Chloé Roses De Chloé

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Chloé Roses De Chloé

Přijměte vonnou pozvánku do pařížských zahrad zaplavených rozkvetlými růžemi. Toaletní voda Chloé Roses De Chloe (2013) je snem každé romantické ženy, který se však snadno zhmotní na těchto webových stránkách. Udělejte si radost rychlou objednávkou drobnosti z řady Chloé Roses De Chloe!

Chloé Roses De Chloe: nedostižné kouzlo růže – královny květin

Vonná kompozice Chloé Roses De Chloe vás přivítá výbuchem svěžího bergamotu, citronu a liči. V úvodu se prosazuje i příjemný nádech estragonu. Postupně ucítíte aroma damašské růže, která je vládnoucí ingrediencí celé směsi. V srdci se pokocháte rovněž šťavnatou broskví, černým rybízem, jablkem, magnolií a cedrovým dřevem. Základ podtrhne vaši smyslnost vzácnými dřevy, ambrou a bílým pižmem. Díky souhře těchto složek je Chloé Roses De Chloe vyhledávanou elegantní vůní s celoročním využitím.

Různá provedení vůně Chloé Roses De Chloe – pro každou zájemkyni

Květinová toaletní voda Chloé Roses De Chloe přichází na trh v různých velikostech včetně 10ml rollerballu, praktického i do nejmenší kabelky. Bývá také součástí rozkošných dárkových setů s miniaturními parfémy uznávané francouzské značky Chloé. Na toaletním stolku se bude nejlépe vyjímat 75ml flakonek vůně Chloé Roses De Chloe, zatímco do terénu můžete zvolit 20ml či 10ml balení. Vybere si každá zájemkyně – i o pouhé otestování této vůně. Lze však očekávat, že vás EdT Roses De Chloe vtáhne natolik, že už nebudete chtít jinou…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest