Chloé Rose Tangerine

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Chloé Rose Tangerine

I na vašem toaletním stolku může zářit velmi žádaná vůně Chloé Rose Tangerine (2020). Ikonickou růži, typickou pro parfémy Chloé, v ní doplňuje šťavnatá tangerinka. Její hořkosladké citrusové aroma se vám jistě vkrade do srdce, protože silně osvěžuje, uvolňuje napětí a všechny okolo rozradostňuje.

Chloé Rose Tangerine: květinově-ovocný sen s růží a tangerinkou

Poznejte, jak krásnou, výraznou a nezaměnitelnou vonnou směs Chloé obohatila varianta Rose Tangerine. Její horní vrstvu definuje aromatický černý rybíz a tangerinka. Srdce i nadále patří královně květin růži, základ pak jemnému cedrovému dřevu a bílé ambře. Díky šťastně vybrané tangerince si v této vonné kompozici užijete citrusové sladkosti i příjemné nahořklosti. Neváhejte: s vůní Chloé Rose Tangerine získáte nebývalou jiskru a šarm!

Vyzkoušení různých parfémů Chloé usnadňují dárkové miniatury

S francouzskou značkou Chloé, zrozenou v roce 1952 v Paříži, je těsně spjat legendární módní návrhář Karl Lagerfeld. Její bohémskou módu s oblibou nosila třeba Brigitte Bardot, Jackie Kennedy nebo Grace Kelly. Moderní verze tradiční vůně Chloé, uvedená roku 2008, dnes patří mezi nejprodávanější parfémy světa. S přízní se setkala rovněž toaletní voda Chloé Rose Tangerine, která bývá i součástí dárkových setů značky Chloé. Miniaturky parfémů Chloé vyzařují francouzský luxus a oslňují mladé slečny i zralé dámy. Jsou ideální na otestování jednotlivých vonných kompozic a také praktické do kabelek. S objednávkou neotálejte, neboť sety Chloé se na pultě dlouho neudrží.

Doprava:
Platba:
Certifikace: