Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka Řada
Cena
-
Objem
-

Bryndáky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Bryndáky

Vítejte ve světě moderních bryndáků, kde se dětské stolování potkává se stylem! Od bryndáčků našich babiček, našitých ze starých látek, ušly opravdu dlouhou cestu. Jejich hlavní poslání však zůstává stejné: jsou nedílnou součástí každého dětského dobrodružství s jídlem a dospělým ušetří spoustu času a energie, jinak nutných k čištění a praní špinavého oblečení.

Nezbytná a velmi praktická pomůcka pro nejmenší děti

Bryndáky zachycují sliny a vše, co děti vypustí z úst během jídla, čímž chrání jejich oblečení. Také snižují množství zbytků, končících na zemi, židli, stolečku nebo v dětských vlasech. Některé bryndáky jsou určeny pro děti už od narození, jiné od čtyř měsíců věku. Ať zvolíte kterýkoli typ, dětské bryndáky jsou spolehlivým pomocníkem při krmení a ochraně oblečení. S jejich asistencí se můžete plně soustředit na to, jaké vtipné grimasy vaše malé sluníčko dělá, když vyzkouší novou pochoutku!

Své opodstatnění má textilní i silikonový bryndák

Nejdříve si pojďme říct něco bavlněných pracích slintáčcích. V dnešní době jsou to roztomilé, elegantní malé ubrousky, které se zapínají kolem krku dítěte. Mají úžasnou schopnost absorbovat sliny a ochránit tak oblečení před neodvratnými skvrnami. Jsou hebké, příjemné na dotek a přicházejí na trh v atraktivních barevných vzorech. Po každém použití je lze jednoduše vyprat a vyžehlit. Určitě zařaďte několik textilních bryndáků do výbavy novorozence.

Nyní přejděme k novodobým silikonovým bryndákům, které kromě ochrany oblečení nabízejí další zajímavé funkce. Jsou vyrobeny z bezpečného silikonového materiálu bez BPA, takže nemusíte mít obavy o zdraví vašeho miláčka. Mají nastavitelný popruh a hlavně geniální kapsu, která zachycuje všechny zbytky jídla, průběžně opouštějící dětská ústa. A co je nejlepší, snadno je umyjete teplou vodou nebo v myčce na nádobí. Neváhejte: dítě bude nadšené z nové zábavy při jídle a vy zase z udržení čistoty a minimalizace úklidu po celé akci.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest