Banana Republic Icon Collection Neroli Woods Parfémovaná voda 75 ml unisex

Popis produktu

Parfémovaná voda Banana Republic Neroli Woods odráží léto, slunce a plážovou pohodu. Dopřejte si díky ní prázdniny jako v dětství! Vytěsněte z mysli starosti a nejméně týden se jenom radujte. Stylová lahvička s příjemným květinově-dřevitým obsahem je navíc dokonalým doplňkem pro ženy i muže. Na cestách s partnerem tak ušetříte místo v zavazadle.

V hlavní roli neroli a vzácná dřeva

Parfém Neroli Woods otevírají esence z mandarinkových lístků, kokosové mléko a neroli, olej z květů hořkého pomeranče. Je proslavený italskou princeznou z Neroli, Marií Annou de La Trémoille (1642–1722). Srdce parfémované vody Neroli Woods rozechvívá pivoňka, květ pomerančovníku a frangipani neboli plumérie. Tato květina plná slunce voní po jasmínu, koření a citrusových plodech. Ze spodní vrstvy vůně načerpáte energii jantarové pryskyřice, ebenového, santalového a cedrového dřeva.

Inspirace pro vznik vůně Neroli Woods

Parfémovaná voda Banana Republic Neroli Woods vznikla na základě vzpomínek z dětství. Její tvůrci do ní vtiskli emoce spojené s letními prázdninami v jižní Francii, kde si pochutnávali na jogurtovém dortu a nápoji z pomerančových květů (gâteau au yaourt, orange blossom water). Třeba i vám přivonění k tomuto parfému připomene báječné letní koláče a bezstarostné dny na pláži. Parfémovaná voda Banana Republic Neroli Woods každopádně přispěje k dobré náladě, ať už si ji vezmete kamkoli.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: