Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Banana Republic

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Banana Republic

Originální parfémy americké značky Banana Republic doladí formální i uvolněný dámský a pánský styl. Na výběr je řada kompozic pro ženy, muže a také v unisex provedení. U nich je výhoda, že partnerům nebo celé rodině vystačí jediná lahvička. Nuda přitom nehrozí, protože parfém reaguje i s osobní chemií a na každém uživateli vyzní trošku jinak. Parfémy značky Banana Republic jsou výborné na den, ale poslouží vám i během společenského večera, kdy potřebujete zazářit.

Banana Republic: vše začalo cestovními safari oděvy

V roce 1978 vznikl v USA, ve slunné Kalifornii butik s cestovními safari oděvy, nazvaný Banana Republic. Později už tato značka obhospodařovala stovky obchodů po celém světě a spadala pod společnost GAP, což se projevilo nabídkou luxusnějšího zboží. K volnočasovému oblečení Banana Republic neodmyslitelně patří rovněž dámské, pánské a unisex parfémy v originálních a reprezentativních flakonech. Vytvářejí je přední parfémáři, například Honorine Blanc, Jean Claude Deville či Harry Fremont.

Dopřejte si pohodové parfémy značky Banana Republic

Vyzkoušejte třeba unisex parfémovanou vodu Banana Republic 78 Vintage Green, která se hodí k dámským šatům i bílé košili manažera. Tato svěží vůně pro volnomyšlenkáře vás potěší i tím, že přináší atmosféru začínajícího léta u moře. Nejvíce v ní vyniká zelený čaj a čerstvá zeleň, jak už napovídá název. Dalším tipem může být toaletní voda Banana Republic M, osvědčená dřevitě-citrusová pánská vůně z 90. let 20. století. Osobitost a šarm každého muže bez rozdílu věku zdůrazní populární toaletní voda Banana Republic Slate. Romanticky založené dámy jistě osloví smyslná květinová vůně Banana Republic Rosewood. Žádaná je i do světle fialových tónů laděná unisex parfémovaná voda Banana Republic Peony & Peppercorn (2019), která vyzdvihuje pivoňku a pikantní pepřová zrnka.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest