Ardell

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Ardell

Po efektu umělých řas, které jsou husté a dlouhé, sní téměř každá žena. Jak jej ale nejlépe dosáhnout? Řešení nabízí umělé řasy společnosti Ardell. Značka Ardell patří ve světě umělých řas mezi špičku a její historie sahá až do roku 1971. Značku Ardell založili manželé Arnold a Sydell Millerovi, kteří po představení prvního produktu získali nadšené zákaznice, a značka se velmi brzy rozšířila po celém světě.

Ardell = dokonalé řasy

Nabídka značky Ardell obsahuje nejen vysoce kvalitní nalepovací řasy, ale také příslušenství, které je s krásou nalepovacích řas neodmyslitelně spojeno. V nabídce najdete lepidla, kvalitní štětečky i kartáčky na obočí. Toužíte po nekonečně dlouhých řasách? Sázíte na nebezpečný objem? Nebo chcete dosáhnout přirozeného efektu? Značka Ardell přináší velký výběr stylů, sáhnout můžete po nalepovacích řasách, trsových i mono řasách. Většina řas z portfolia značky Ardell je vyrobena z lidských vlasů a dokáží tak učarovat pohledem, který si s nalepenými řasami nespojíte.

Značku Ardell znají i v Hollywoodu

Značka Ardell kromě zákaznic po celém světě okouzlila také hollywoodské vizážisty, kteří na tuto značku nedají dopustit. Chcete získat podmanivý pohled, ze kterého se budou okolí podlamovat nohy? Vsaďte na produkty značky Ardell.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest