Ardell Magnetic

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Ardell Magnetic

Vstupte do světa magnetických umělých řas Ardell Magnetic! Tato vymoženost získává stále větší oblibu uživatelek, protože se obejde bez lepení a má dlouhodobou trvanlivost.

Ardell Magnetic: magnetické umělé řasy, s nimiž budete nepřehlédnutelná

Řasy Ardell Magnetic jsou vyrobeny z lidských vlasů a lze je použít opakovaně. K sadě umělých řas různého typu obvykle ještě potřebujete magnetické oční linky, speciální aplikátor z řady (se slabými magnety) a nůžky na manikúru. Postupujte dle návodu u konkrétního produktu. Jakmile získáte trochu cviku, opakovaná aplikace magnetických řas Ardell Magnetic se pro vás stane hračkou. Dojem, který dokážou vytvořit, za trochu námahy rozhodně stojí.

Užijte si wow efekt řas Ardell Magnetic, které vás odliší od ostatních

Značka Ardell je ve svém oboru špičkou. Její historie sahá až do roku 1971, kdy ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi. Hned po představení prvního produktu získali nadšené zákaznice a od té doby se značka Ardell rozšířila po celém světě. Umělé řasy z řady Ardell Magnetic vám poskytnou hustotu a délku, po nichž jste vždy toužila. Docílíte s nimi dokonalého, dramatického efektu řas, který vám dodá sebevědomí a přitažlivost. Zapomeňte na nekonečné vrstvení řasenky a odhalte kouzlo magnetických řas Ardell Magnetic – ať už hledáte přirozený vzhled nebo něco více výrazného. S Ardell umělými řasami se budete cítit jako opravdová hvězda. Předveďte všem svůj ohromující pohled!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest