Ardell Magnetic Double Demi Wispies Umělé řasy pro ženy

Skladem   |  (ID: )
399
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Magnetické řasy Ardell Magnetic Lashes Double Demi Wispies.

Umělé řasy s multimagnetovou technologií ihned přilnou k přírodním řasám. 4 tenké magnetické proužky, které nejsou na oku vidět, zajistí silné bezpečné držení řas. Jelikož k použití není zapotřebí lepidlo, které zkracuje životnost umělých řas, vydrží řasy mnohem déle než lepící umělé řasy. Díky lidským vlasům se řasy dobře tvarují a vypadají přirozeně. S magnetickými umělými řasami Magnetic Lashes budete nepřehlédnutelná.

Vlastnosti:

· použití bez lepidla

· pomalé opotřebení

· opakované použití

· vyrobeny z lidských vlasů

Potřebné pomůcky určené k aplikaci magnetických řas:

· magnetické umělé řasy Ardell Magnetic Lashes

· aplikátor na magnetické umělé řasy Ardell Magnetic Lash Aplicator

· nůžky na manikúru

Použití:

1) Naličte si vaše řasy řasenkou.

2) V případě potřeby upravte malými nůžkami délku umělých řas podle délky vašeho oka. Řasy by měli nejlépe začínat nad oční panenkou. Dejte pozor, abyste si neustřihli velký počet magnetů.

3) Na speciální aplikátor, který obsahuje dva velmi slabé magnety, připevněte horní (Upper) a spodní (Under) magnetické řasy Ardell. Dejte pozor, aby magnet horních řas (Upper) směřoval směrem dolů a magnet dolních řas (Under) směřoval nahoru. Horní řasy připevněte na stranu, kde se nachází logo Ardell.

4) Pokud máte obě řady řas správně připevněné k aplikátoru, uchopte aplikátor tak, aby logo Ardell směřovalo nahoru. Poté umístěte řasy pomocí aplikátoru tak, aby vaše řasy byly uprostřed. Zmáčkněte aplikátor, aby se horní (Upper) a dolní (Under) řasy spojily s vašimi řasami, čímž vznikne „sandwich“ mezi umělými a Vašimi řasami.

V případě, že nevlastníte speciální aplikátor můžete řasy aplikovat pouze pomocí rukou. Kdy uchopíte jednu vrstvu řas mezi palec a ukazováček jedné ruky a druhou vrstvu stejným způsobem do druhé ruky. A následně spojíte umělé řasy mezi vaše přírodní řasy. Lze použít i pinzetu, ale pozor na magnetickou sílu řas a pinzety.

Odstranění:

Jemným třením palce a ukazováčku na řasách odstraňte magnetické umělé řasy.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest