Victoria´s Secret Temptation Tělová mléka pro ženy

Popis produktu

Pokušení hned pro několik smyslů nabízí dámská řada Victoria's Secret Temptation. Tato květinově-ovocně-gurmánská vůně, zrozená ve druhém desetiletí 21. století, se stále drží na vysokých příčkách zákaznické oblíbenosti. Řada zahrnuje jak tělové spreje Temptation a Temptation Shimmer, tak stejnojmenná tělová mléka pro sametově jemnou, dlouhodobě zvlhčenou a vyživenou pokožku.

Victoria's Secret Temptation: vůně plná svodů

Vonnou kompozici Victoria's Secret Temptation naplňuje svěží jablko, květ kaktusu a další květinové akordy. Ve variaci Temptation Shimmer je tato zeleně-květinová vůně plná svodů obohacená třpytkami pro sexy vzhled pokožky. Tělové spreje Temptation jsou od jara do podzimu vynikající do kabelky, vždy po ruce k navonění i osvěžení.

Čím si udělat radost? Tip zní Victoria's Secret Temptation

Americkou značku Victoria's Secret založil v 70. letech 20. století podnikatel Roy Raymond, jakožto pohostinné místo, kde muži vybírají dárky v podobě luxusního spodního prádla pro své partnerky. Značka hned zabodovala a dnes produkuje i žádanou kosmetiku. Parfémy značky Victoria's Secret sestavují nejlepší parfémáři světa. Set vůně a tělového mléka Victoria's Secret Temptation je vynikajícím tipem na dárek pro dívku či ženu z vaší blízkosti. Nebo se touto řadou obdarujte sama – však víte, že šetřit je třeba na všem, jen ne na sobě! Vůně a kosmetika Victoria's Secret Temptation díky svému vydařenému designu zároveň jedinečně ozdobí váš soukromý koutek krásy.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Stačila jsem použit toto tělové mléko pouze jednou, ale i tak se mi líbí a je velice příjemné a moje pokožka je hebká a příjemně hydratovaná.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest