Victoria´s Secret Coconut Passion Tělové spreje pro ženy

Popis produktu

Tělový sprej Victoria's Secret Coconut Passion je letní denní kokosově-vanilková vůně s mimořádnou trvanlivostí. Kromě tělového spreje je na trhu také stejnojmenná toaletní voda a pečující tělová kosmetika. Co na tuto řadu říkají recenze? „Tělový sprej Coconut Passion vydrží až nečekaně dlouho a je i dost intenzivní. Je dražší, ale opravdu za to stojí,“ vyjádřila se uživatelka Eli. „Na začátku cítím trošku kokos, ale pak už jen vanilku. Je to sladší, hlavně vanilková vůně s výbornou výdrží. Tuto kosmetiku moc chválím a jsem ráda, že je u nás konečně v prodeji,“ přidává se paní Zdena.

Kokosově-vanilkové letní osvěžení

Dámský parfém Victoria's Secret Coconut Passion vytvářejí atraktivní vůně kokosu, vanilky, konvalinek, aloe vera a heřmánku. Pokud si k tělovému spreji pořídíte i další kosmetiku, například tělové mléko, působení vůně Coconut Passion výrazně posílíte.

Navozující atmosféru tropického ráje

Tělový sprej je lehká letní sprejová vůně, kterou můžete mít neustále u sebe a používat ji mnohokrát za den, především když je venku nad třicet stupňů. Tuto formu parfému oceníte hlavně v místnosti či dopravním prostředku bez klimatizace, kde dobře slouží, ale neobtěžuje ani při větší koncentraci lidí. Tělový sprej Coconut Passion vám ihned uleví od vedra, příjemně provoní pokožku a navodí atmosféru exotické dovolené u moře. Dopřejte si v městských ulicích svěží vůni tropického ráje!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.8

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x


Eli Šulcová
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

  • Je to super set třeba jako dárek k Vánocům a má úžasnou sladkou vůni. Tělový sprej vydrží až nečekaně dlouho a je i dost intenzivní. Já tuto sadu doporučuji je skvělá
  • Je dražší ale opravdu za to stojí
Zdena L.
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Na začátku cítím trošku kokos,ale pak už jen vanilku.Je to sladší hlavně vanilková vůně s výbornou výdrží.Tuto kosmetiku moc chválím a jsem ráda,že je u nás konečně v prodeji :)


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest