UMBRO Tempo Toaletní vody pro muže

Popis produktu

Jste-li nadšeným sportovcem tělem i duší, pak vám jistě nemusíme značku UMBRO dlouze představovat. UMBRO se zapsalo do sportovní historie zlatým písmem díky svému inovativnímu oblečení pro nejrůznější sporty, obuvi, sportovními pomůckam, výstroji i dalšímu vybavení. To, co v roce 1924 začalo v malé dílně nedaleko Manchesteru, vyrostlo v celosvětově známou společnost, která nabízí veškeré vybavení, které potřebujete ke svému oblíbenému sportu.

Raketový vzestup (nejen) fotbalové značky UMBRO

Ve 20. letech minulého století ve Velké Británii závratně rostl zájem o fotbal a Harold Humphreys, vizionářský zakladatel značky UMBRO, začal ve své malé dílně vyrábět fotbalové dresy. O deset let později již v jeho dresech nastoupily prestižní kluby Manchester City a Portsmouth k finálovému zápasu Anglického poháru. Kvalita i precizní zpracování s důrazem na pohodlí během sportování vedly k obrovskému úspěchu. UMBRO oblékalo britské sportovce na Olympijských hrách i dalších světových událostech, fotbalové dresy s logem dvojitého diamantu nosilo více než 80 % anglických klubů, přibývalo oblečení nejen pro další sporty, ale i pro volný čas. V 80. letech se UMBRO stalo módním pojmem a jeho logo zaplnilo ulice i školy. Dnes společnost UMBRO spadá pod sportovního giganta Nike a pokračuje ve výrobě úžasného vybavení pro všechny lidi, kteří milují sport.

Sportovní parfémy a kosmetika UMBRO

Se sportem velmi úzce souvisí i nejrůznější tělová kosmetika a parfémy, UMBRO proto přichází se svěžími toaletními vodami pro muže, deodoranty a antiperspiranty, ale i kosmetikou na holení. Milovníkům ledového osvěžení doporučujeme toaletní vodu UMBRO Ice s tóny bergamotu, ambry, pižma a santalového dřeva, UMBRO Power zase sází na citrusy, ovoce, skořici a hřebíček. Při sportovních výkonech vás pak podpoří svěží mandarinky, jasmín a bazalka v toaletní vodě UMBRO Action. Jakou si vyberete vy?

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest