TOM FORD White Patchouli Parfémovaná voda pro ženy 100 ml

20x

Popis produktu

Podmanivá vůně, které dominují dřevité tóny, to je vůně parfémované vody pro ženy TOM FORD White Patchouli, jejíž klíčovou složkou je aroma pačuli, po němž také nese svůj název. Vůně nejenže podpoří vaše ženské přednosti, ale stane se také potěšením pro vaše smysly. To ostatně sama zjistíte s jediným přivoněním i pohledem na design flakonku v bílé barvě. Luxusní vůně, jež popletla hlavy tisíce žen napříč světem a okouzlila nejednoho muže, byla na trh uvedena v roce 2008. Chcete i vy podpořit svou ženskost a smyslnost? Pak se zahalte do závoje, s nímž se budete cítit jednoduše neodolatelná.

Luxusní chyprová vůně

Úvodní tóny, které nezapřou svůj lehce pikantní charakter, propojují svěží akordy bergamotu, aroma koriandru, něžné květinové tóny a vůni pivoňky. Na vlně květin ozdobených dechberoucí vůní vás unese tepající srdce, jež bije v rytmu ambrette, tajemného jasmínu a růže, která je považovaná za královnu mezi květinami. Se základními tóny se hlásí o slovo krémové a zemité pačuli, které hraje ve vůni hlavní roli, společně s akordy kadidla a hřejivou vůní dřeva.

Toužíte po intenzivním vonném prožitku, který provoní celý váš den? Dopřejte si jej s výjimečnou vůní parfémované vody pro ženy TOM FORD White Patchouli.

Hodnocení 3.7
  • 87 %zákazníků doporučuje
  • 20hodnocení uživatelů

Recenze 20x


Vlaďka

Koupila jsem ji pro dceru,která tuto netuctovou vůni ocení a pačuli na ní krásně voní.Já zůstávám u Velvet Orchid a Chanelu.Ale stála za odzkoušení.Kdo miluje pačuli má usnadněné hledání.White Patchouli vám dá to co ve svém názvu slibuje.Pro mě bohužel jiné složky parfému zůstaly utajené.

  • Neotřelá vůně v krásném flakonu.Milovnice pačuli ji nedevše ocení a bude milovat.Přijde mi jako výraznější sestra N.Rodrigueze.Velice dobrá výdrž.
  • Bohužel u mě to pačuli přebije vše ostatní.Na ruce se rozvoní do jemné elegantní a opravdu nádherné vůně.A jde opravdu jen o kratinkou výdrž.Pokud si navoním krk cítím jen pačuli,které při každém pohybu vyrazí malou pěstičkou k mému nosu a s nekonečnou výdrží buší...Po celodenním nošení jsem večer vůní zcela unavená.
zd

sexy vůnička,trochu jiná než ostatní Fordovky-je jemnější

Ovi

Skvělá, netuctová, chyprová, výrazná vůně pro osobnost. Měla jsem období smutku a negativity a v té době jsem po ní vůbec nesáhla, přesto že stále stojí na prvním místě toaletního stolku, nevoněla mi, připadala mi silná, drsná a ostrá. Vrací se mi víra i obliba této vůně. Vnímám z ní vůni jasmínu i růže a pivoňky, na podkladu pačuli, po odeznění vrchních tonů mi připadá čistá, někdo tomu říká mýdlová. Podle mne to není vůně pro mladou ženu či dívku která touží po vdavkách.

tana

Ježíšek se pochlapil a dostala jsem ji. Výdrž obrovská prostě nádhera.

JaJsem

Stále krásná, přitažlivá, divoká, sexy vůně pačuli, koření, růže. Prozáří a provoní prostor, kam se hneme. Na léto, na zimu, na jaro, na podzim. Jedna z mála vůni, do které jsem ochotna z té velké škály značky investovat, jedna z mála vůní, kde mám pocit, že cena a výkon jsou v naprosté shodě. Nádherná vůně.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: