Tiziana Terenzi White Fire Parfémy

Skladem   |  (ID: )
2 599
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfém Tiziana Terenzi White Fire – Bílý oheň – odráží oslnivě bílý sníh v Italských Alpách a teplo ohně rozdělaného při vysokohorské túře na ledovci. Je to čistá stříbřitá vůně, která vám může připomenout bezstarostný dětský smích či pohlazení od milovaného člověka. Z krásy vůně White Fire se ostatně můžete těšit spolu s partnerem, protože tato kompozice z roku 2012 je stvořená jako unisex. Vynosíte ji celoročně, při denních i večerních příležitostech.

Síla čínského jasmínu, pižma a ledu

Dámský i pánský luxusní parfém White Fire otevírá vůně svěží zeleně, jiskřivého ledu a kyslíku. Po chvíli se ujme vlády dominantní čínský jasmín, bílá ambra a kapradina. V základu jsou nejvýraznější smyslné pižmové, pryskyřičné a santalové akordy. Celkové vyznění je pižmově-květinové, s vodním, zeleným a dřevitým rámcem. Parfém obsahuje všechny přírodní elementy s důrazem na očišťující oheň. Vzplanete pro něho i vy?

Inspirace pro vznik parfému White Fire

Dvorním parfémářem italské rodinné firmy Tiziana Terenzi je Paolo Terenzi, syn zakladatele Evelina. Vůni White Fire inspirovala dobrodružná výprava na vrchol alpské hory Monte Cevedale (3769 m, první výstup roku 1865). Parfém svými esencemi evokuje vysokohorský táborák i vzrušení z probuzení při východu slunce, jemuž vytvářelo kulisu ticho majestátních zimních Dolomit… Stačí otevřít lahvičku White Fire a ostrý alpský vzduch omámí i vaše smysly!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.5

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje

Recenze

Recenze návštěvníka - Zbozi.cz

  • Dlouho vydrží a vůně je svěží a podtóny květinové.
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest