Tiziana Terenzi

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Tiziana Terenzi

Příběh italské značky Tiziana Terenzi, nabízející omamné vůně, se začal psát již v roce 1968, kdy se Evelino Terenzi rozhodl pokračovat v díle svého otce, jenž miloval kolínské vody. Evelino Terenzi svou kariéru odstartoval výrobou vonných kamenů a katalytických difuzérů. První vůně značky spatřily světlo světa až 44 let po svém založení, ale okamžitě si získaly pozornost.

Unisex vůně Tiziana Terenzi

Vůně Tiziana Terenzi našly svou inspiraci v kouzle okamžiku. Talentovaný umělec tak ve vonných kompozicích dokázal zachytit prchavé emoce a povýšit vůni na umělecké dílo. Uměleckým dílem jsou ostatně nejen samotné vonné kompozice, ale také luxusní designy flakonků. Všechny produkty značky jsou unisexové, jsou tedy vytvořeny na míru mužům a ženám.

Vyzkoušejte jedinečný italský parfém i vy

Vsázíte ve světě parfémů na nádech luxusu a originalitu? Pak vás jistě okouzlí vůně parfému Tiziana Terenzi Foconero. Vonná kompozice, inspirovaná prosluněnou Itálií, propojuje svěží akordy citrusů, aroma květin, hřejivé tóny dřeva, vůni soli a kardamomu. S jediným přivoněním si vás také získá parfém pro muže a ženy Tiziana Terenzi Andromeda, jenž byl na trh uvedený v roce 2015 a zákazníci, kteří jej vyzkoušeli, jej nazývají mistrovským dílem nebo skutečným drahokamem.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest