Tiziana Terenzi Ecstasy Parfémy

Skladem   |  (ID: )
2 686
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfém Tiziana Terenzi Ecstasy je vzrušující italská vůně bořící hranice mezi dámskými a pánskými parfémovými díly. Velebí energii a krásu ohně, v životě vždy přítomnou a spojující jedince s jeho všeobjímající podstatou. Ecstasy zachycuje nezkrotného ducha lidských emocí, stejně jako další parfémy ze série – XIX March, Gold Rose Oudh a White Fire. Všechny mají unisex určení a vstoupily na trh roku 2012. Vydejte se na cestu k posvátnému ohni s vůní Ecstasy!

Nechte se opájet kadidlem, jehličnany a růžemi

Unisex parfém Tiziana Terenzi Ecstasy ohromí ženské i mužské smysly, tudíž už doma nepotřebujete žádný jiný. Otevírá ho aroma borovice, smrku a kamenného prášku. Srdci i celé kompozici Tiziana Terenzi Ecstasy vládne kadidlo, jehož tajemná vůně se zde prolíná s pačuli, růžovými a fialkovými okvětními plátky. Dřevitý základ definuje santal, ambra, labdanum, tonkové boby a sytá vůně lesních pěšinek.

Parfém do chladnějšího počasí, hlavně na večer

Intenzivní balzamická vůně Tiziana Terenzi Ecstasy vynikne zejména v chladnějším počasí a při večerních společenských příležitostech. V podstatě se ale dá nosit celoročně, kromě parného léta, pro které jsou určené lehčí osvěžující vůně. Přes den použijte parfému Ecstasy méně a v noci více… Vždy využijte na maximum pulzní body – místa za ušními boltci, spánky, krční tepnu a zápěstí. Protože jimi proudí krev, udrží vonné esence mnohem déle.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest