Tiziana Terenzi Ecstasy Parfémy

          
Skladem   |  (ID: )
2 599
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Parfém Tiziana Terenzi Ecstasy je vzrušující italská vůně bořící hranice mezi dámskými a pánskými parfémovými díly. Velebí energii a krásu ohně, v životě vždy přítomnou a spojující jedince s jeho všeobjímající podstatou. Ecstasy zachycuje nezkrotného ducha lidských emocí, stejně jako další parfémy ze série – XIX March, Gold Rose Oudh a White Fire. Všechny mají unisex určení a vstoupily na trh roku 2012. Vydejte se na cestu k posvátnému ohni s vůní Ecstasy!

Nechte se opájet kadidlem, jehličnany a růžemi

Unisex parfém Tiziana Terenzi Ecstasy ohromí ženské i mužské smysly, tudíž už doma nepotřebujete žádný jiný. Otevírá ho aroma borovice, smrku a kamenného prášku. Srdci i celé kompozici Tiziana Terenzi Ecstasy vládne kadidlo, jehož tajemná vůně se zde prolíná s pačuli, růžovými a fialkovými okvětními plátky. Dřevitý základ definuje santal, ambra, labdanum, tonkové boby a sytá vůně lesních pěšinek.

Parfém do chladnějšího počasí, hlavně na večer

Intenzivní balzamická vůně Tiziana Terenzi Ecstasy vynikne zejména v chladnějším počasí a při večerních společenských příležitostech. V podstatě se ale dá nosit celoročně, kromě parného léta, pro které jsou určené lehčí osvěžující vůně. Přes den použijte parfému Ecstasy méně a v noci více… Vždy využijte na maximum pulzní body – místa za ušními boltci, spánky, krční tepnu a zápěstí. Protože jimi proudí krev, udrží vonné esence mnohem déle.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: