Tigi

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Tigi

“Když jsme nemohli najít produkty, které jsme chtěli, vytvořili jsme si je sami,” prohlásil Anthony Mascolo, zakladatel a umělecký ředitel oblíbené značky TIGI. Šampony, kondicionéry, masky, styling i barvy na vlasy TIGI milují profesionální kadeřníci i jejich klienti. Vyzkoušejte je také a získejte dokonalý účes, zdravé vlasy a moderní vzhled ve všech situacích.

TIGI: Inspirováno módou, vytvořeno kadeřníky

Anthony Mascolo založil značku TIGI v roce 2003 poté, co zjistil, že kadeřnický trh nenabízí vlasovou kosmetiku, která by mu stoprocentně vyhovovala. Legendární kadeřník, známý pro jedinečný smysl pro detail, vytvořil unikátní společnost plnou profesionálů. Kadeřníci značky TIGI sdílí nadšení pro svou práci, zkušenosti i představy a výsledkem jsou dokonalé účesy. Konkurenční profesionálové jejich střihy napodobují, klienti zbožňují. Značka TIGI neustále sleduje módní trendy a interpretuje módu svým vlastním originálním způsobem.

Vlasová kosmetika TIGI pro každý den

TIGI, značka profesionálních kadeřníků, samozřejmě nabízí i spoustu kvalitních přípravků pro domácí použití. Ať už máte kudrnaté, rovné, blonďaté, barvené či suché vlasy, vlasová kosmetika TIGI je připravená nabídnout vám kvalitní přípravky přesně podle vašich potřeb. Vyzkoušejte oblíbenou řadu TIGI Bed Head nebo Catwalk. Jakmile vaše vlasy poznají profesionální přípravky TIGI, jiné už nebudou potřebovat.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest