Tigi Copyright Custom Care

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Tigi Copyright Custom Care

Objevte značku Tigi, která neustále sleduje módní trendy a uvádí je do praxe svým osobitým způsobem. Vlasové kosmetické přípravky z řady Tigi Copyright Custom Care™ si oblíbili profesionální kadeřníci i jejich zákaznice. Vyzkoušejte je teď i vy a těšte se z dokonalého účesu, vitálních vlasů a moderního stylu při práci i zábavě.

Tigi Copyright Custom Care ™: převratná vlasová péče s autorskými právy značky

Do dámské vlasové řady Copyright Custom Care™ vtělila značka Tigi své nejlepší poznatky. Výsledkem je série mimořádně účinných šamponů či kondicionérů, které pokryjí potřeby všech typů vlasů. Triumfem značky Tigi je obohacení produktů z řady Copyright Custom Care™ o přepychovou směs keratinu, lipidů a kokosového oleje.

Tato rozmazlující vlasová kosmetika čeká i na vás…

Která žena by si nepřála objemnější vlasy? Se šamponem Tigi Copyright Custom Care™ Volume Shampoo jich docílíte! Na výsluní zájmu uživatelek se hřeje taktéž kondicionér Tigi Copyright Custom Care™ Moisture Conditioner. Důkladně zvlhčuje, zklidňuje a vyživuje suché, poškozené i krepaté vlasy. Také je chrání před negativními vlivy vnějšího okolí a usnadňuje rozčesávání. Další kosmetika z řady cílí na barvené, suché, lámavé či jinak poškozené vlasy.

Blondýnky si pochvalují šampon pro zvýraznění blond odstínu Tigi Copyright Custom Care™, vyvinutý bez sulfátů. Má hned několik účinků: šetrně zbavuje vlasy nečistot, neutralizuje žluté a mosazné tóny; obsažený keratin a kokosový olej blond vlasy vyživují a zvlhčují, další složky je zanechávají jemné, pružné a lesklé. Vyberte si tu pravou vlasovou kosmetiku Tigi Copyright Custom Care™ podle vašich potřeb.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest