Tigi Bed Head

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Tigi Bed Head

Pečujte o své vlasy a experimentujte s účesy díky nápadité kosmetice Tigi Bed Head! Udělá z vás bohyni barev, zářivou blondýnu, divu velkoměsta, hvězdu pláže i majitelku kudrlin, jaké svět ještě neviděl. Vybírejte šampony, kondicionéry či tužidla Tigi Bed Head pohodlně online. Kromě jejich účinnosti vás nadchne i různobarevný design, skvělý na zpestření každé koupelny.

Tigi – značka inspirovaná vášní kadeřníků pro jejich práci

Jakmile vaše vlasy poznají profesionální přípravky Tigi, už nebudou chtít jiné! „Když jsme na trhu nenacházeli potřebné produkty, vytvořili jsme si je sami,“ vylíčil Anthony Mascolo, zakladatel a umělecký ředitel oblíbené značky Tigi. Šampony, kondicionéry, masky, styling či barvy na vlasy Tigi milují profesionální kadeřníci i jejich klienti v domácím prostředí. Zařadíte se k nim?

Tipy na nejoblíbenější vlasovou kosmetiku Tigi Bed Head

Žíznivé vlasy ihned vzpruží hydratační kondicionér Tigi Bed Head Recovery se svůdnou ovocnou vůní. Blondýnky si oblíbily šampon a kondicionér Tigi Bed Head Dumb Blonde™ pro regeneraci chemicky poškozených vlasů a rozzáření blond barvy. Frčí rovněž lak na vlasy s vysokým leskem Tigi Bed Head Masterpiece™ či tužicí krém pro podporu vln Tigi Bed Head Foxy Curls™. Zásluhou babassu oleje a oleje z para ořechů zamezuje krepatění vlasů. Pružnějších, ozdravěných vlasů vám pomůže docílit maska Tigi Bed Head Urban Antidotes Resurrection, jakož i řada dalších produktů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest