Tesori d´Oriente

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Tesori d´Oriente

Pátráte po vzrušujícím orientálním parfému za příznivou cenu? Zde je tip: italská parfémová značka Tesori d'Oriente. Na trhu působí od roku 2010 a do 10 let vytvořila už tři desítky vůní, jimž říká „ozvěny vzdálených zemí, pro fyzické a duchovní blaho“. Součástí produkce značky Tesori d'Oriente je rovněž doprovodná kosmetika, s níž podpoříte jednotlivé vonné směsi a pozvednete vaše domácí rituály krásy na vyšší úroveň.

Tesori d'Oriente: Nikdy nelitujte času, který věnujete sobě

Se značkou Tesori d'Oriente se můžete vypravit na wellness výlety po celém světě, a přitom zůstat v pohodlí svého domova. Díky vonným směsím Tesori d'Oriente se zasníte a na dlouhé hodiny odpoutáte od každodenních stresů. Značka hlásá, že čas věnovaný sobě nikdy není ztracený. Naopak – je vaším největším pokladem.

Dopřejte si i vy populární parfémy značky Tesori d'Oriente

Oblíbená je například parfémovaná voda Tesori d'Oriente White Musk. Díky vysokému obsahu bílého pižma okamžitě navodí příjemné pocity a podpoří sexuální energii. Temnou, svůdnou vůní Orientu pro chladnější dny je parfémovaná voda Tesori d'Oriente Jasmin di Giava. Směs plná pačuli, jasmínu, čokolády, karamelu a vanilky se podle mnoha ohlasů velmi podobá legendární vůni Thierry Mugler Angel, je však cenově dostupnější. Do Aegypta, starověké římské provincie, vás vezme výtečná parfémovaná voda Tesori d'Oriente Aegyptus, v níž se mísí vzrušující pudrové, kořenité a další orientální akordy. Medově-mandlová parfémovaná voda Tesori d'Oriente Byzantium zve do někdejších prozlacených byzantských paláců, z nichž se linula vůně vzácných květin a jemné pryskyřice… S parfémy a kosmetikou Tesori d'Oriente se i dnes můžete cítit jako obletovaná princezna ze starověkých příběhů!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest